Programma 2023


Datum Evenement Website
Zondag 1 tot zondag 8 januari Schaatspiste Aalst www.aalstschaatst.be
Donderdag 5 januari Showcase Bram Van Den Berghe www.mauritzconcerten.be
Zaterdag 4 februari IFAM atletiekmeeting indoor Gent www.ifam.be
Zondag 19 maart Dendermonde Loopt www.dendermondeloopt.be
Zondag 26 maart Valckenier Classic Gent & Brugge
Zondag 7 mei Valckenier Classic Aalst
Zondag 14 mei Stratenloop Haaltert (onder voorbehoud) www.stratenloophaaltert.be
Donderdag 18 mei Denderloop Liedekerke www.denderloop.be
Zondag 21 mei Classica Pollentia Lierde www.classicapollentia.be
Zaterdag 27 mei IFAM Atletiekmeeting outdoor Oordegem www.ifam.be
Maandag 29 mei Kortrijk Loopt
Zaterdag 17 & zondag 18 juni Braderie Liedekerke www.braderieliedekerke.be
Zondag 18 juni Thoen Classic Ninove www.thoenclassic.be
Vrijdag 23 juni Moore Trail
Zondag 25 juni Rommelmarkt Welle www.rommelmarktwelle.be
Maandag 3 & 17 juli, 7 & 21 augustus Parkconcerten Ninove www.paconi.be
Donderdag 6 & 13 juli, 3 & 10 augustus Parkfeesten Aalst www.parkfeestenaalst.be
Zaterdag 8 juli Welle Vlaanderen Feest
Vrijdag 4 augustus Stratenloop Denderleeuw www.stratenloopdenderleeuw.be