Programma 2022,  steeds onder voorbehoud van Corona

Zaterdag 12 & zondag 13 maart: Hallegro @ Halle (lente opendeur)

Vrijdag 18 maart: The Starlings - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zaterdag 19 maart: Metejoor - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zondag 20 maart: Stratenloop Essene via www.stratenloopessene.be 

Donderdag 24 maart: Thomas Smith - tickets via www.mauritzconcerten.be

Vrijdag 25 maart: Guy Swinnen - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zondag 27 maart: Valckenier Classic Aalst - Brugge & Gent - info via www.valckenierclassic.be

Vrijdag 15 april: Willy Sommers - Sommers of 69 - tickets via www.mauritzconcerten.be

Vrijdag 22 april: City Lightrun Aalst via www.citylightrun.be 

Zaterdag 23 april: Samson & Marie - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zondag 24 april: Comedy avond met Bas Birker, Amelie Albrecht & Lukas Lelie - tickets via www.mauritzconcerten.be

Vrijdag 29 april: Gunther Neefs - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zondag 8 mei: Tragewegenloop Lede

Zondag 22 mei: Classica Pollentia Lierde

Donderdag 26 mei: Denderloop Liedekerke via www.denderloop.be 

Zaterdag 28 mei: IFAM atletiekmeeting Oordegem via www.ifam.be 

Zondag 19 juni: Thoen Classic Ninove

Zondag 26 juni: Rommelmarkt Welle via www.rommelmarktwelle.be 

Maandag 4 & 18 juli / 8 & 22 augustus: Parkconcerten Ninove

Vrijdag 1 juli, 5 & 26 augustus: Parkconcerten Liedekerke

Donderdag 7 & 28 juli, 4 & 11 augustus: Parkfeesten Aalst

Vrijdag 15 juli & zaterdag 13 & 20 augustus: Zomerconcerten Erpe Mere

Vrijdag 29 juli: Stratenloop Welle via www.stratenloopwelle.be 

Vrijdag 12 augustus: Stratenloop Denderleeuw via www.stratenloopdenderleeuw.be 

Vrijdag 9 september: City Nightrun Merelbeke

Donderdag 6 oktober: CD Release Bram van Den Berghe - tickets via www.mauritzconcerten.be

Vrijdag 7 oktober: Slotmanche @The Mauritz - Valckenier Running Tour via www.valckenierrunningtour.be 

Zaterdag 8 oktober: Eerste quiz @ the Mauritz - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zondag 9 oktober: Get Ready - tickets via www.mauritzconcerten.be

Zaterdag 22 oktober: Halloween Nightrun Buggenhout

Zondag 30 oktober: Halloween Nightrun Knokke

Vrijdag 18 november: City Nightrun Wetteren

Zaterdag 19 november: City Nightrun Denderleeuw

Zaterdag 3 december: City Nightrun Hamme

Vrijdag 9 december: Christmas Nightrun Grimbergen

Vrijdag 16 december: Thoen Christmas Nightrun Ninove

Zaterdag 17 december 2021: Valckenier Santa Run Aalst

Maandag 26 december: Christmas Nightrun Brasschaat