Programma 2024


Datum Evenement Website
Zaterdag 25 mei 2024, zondag 26 mei 2024 IFAM Atletiekmeeting Brussel www.ifam.be
Zondag 2 juni 2024 WCUP Ros Beiaardtriatlon Dendermonde www.triatlondendermonde.be
Zondag 16 juni 2024 Valckenier Classic Aalst www.valckenierclassic.be
Zondag 16 juni 2024 Valckenier Classic Gent www.valckenierclassic.be
Zaterdag 22; zondag 23 juni 2024 Braderie Liedekerke www.braderieliedekerke.be
Zondag 30 juni 2024 Rommelmarkt Welle www.rommelmarktwelle.be
Maandag 1 juli; 8 juli, 19 augustus, 26 augustus 2024 Parkconcerten Ninove www.paconi.be
Donderdag 4 juli, 18 juli, 1 augustus, 8 augustus 2024 Parkfeesten Aalst www.parkfeestenaalst.be
Woensdag 14 augustus; donderdag 15 augustus 2024 Parkconcerten Liedekerke www.pacoli.be
Zaterdag 24 augustus (o.v.) Braderie Denderleeuw www.braderiedenderleeuw.be
Zondag 8 september 2024 Crossfit Holtem Streetrun Haaltert www.stratenloophaaltert.be
Zondag 22 september 2024 (o.v.) City Lunch Walk Aalst - autovrije zondag www.citylunchwalk.be
Zaterdag 28 september 2024 Jongerenfestival Joenk Kerksken www.joenk.be
Vrijdag 4 oktober 2024 Fluo Nightrun Denderleeuw
Zaterdag 5 oktober 2024 Fluo Nightrun Brasschaat www.nightrunbrasschaat.be
Zaterdag 19 oktober (o.v.) Griezeltocht Ninove www.griezeltochtninove.be
Zaterdag 26 oktober 2024 Fluo Nightrun Knokke-Heist www.nightrunknokkeheist.be
Donderdag 31 oktober 2024 Griezeltocht Welle www.griezeltochtwelle.be
Zaterdag 9 november 2024 (o.v.) Fluo Nightrun Essen
Zondag 10 november 2024 City Lunch Walk Buggenhout
Vrijdag 6 december - dinsdag 31 december Schaatspiste Aalst www.aalstschaatst.be
Zaterdag 7 december 2024 (o.v.) Nightrun Destelbergen
Zaterdag 14 december 2024 Christmas Nightrun Haaltert www.nightrunhaaltert.be
Zaterdag 14 december (ov) Kerstmarkt Denderleeuw www.kerstmarktdenderleeuw.be
Zaterdag 21 december (ov) Christmas Nightrun Geraardsbergen www.nightrungeraardsbergen.be

Programma 2025


Datum Evenement Website
Woensdag 1 tot zondag 5 januari 2025 Schaatspiste Aalst www.aalstschaatst.be
Zaterdag 1 februari 2025 (ov) IFAM atletiekmeeting indoor Gent www.ifam.be
Zaterdag 22 februari 2025 (ov) Fluo Nightrun Brecht www.nightrunbrecht.be
Zondag 16 maart 2025 (ov) Dendermonde Loopt www.dendermondeloopt.be
mei 2025 (ov) Grensloop Menen www.grensloop.be
mei 2025 (ov) Denderloop Liedekerke www.denderloop.be
mei 2025 (ov) Smaakmarkt Haaltert www.smaakmarkthaaltert.be
mei 2025 (ov) Classica Pollentia Lierde www.classicapollentia.be
mei 2025 (ov) Kortrijk Loopt www.kortrijkloopt.be